Заняття образотворчим мистецтвом сприяють естетичному вихованню дитини, розкриттю творчого потенціалу, розвивають фантазію та уяву, неординарність мислення, формують художній смак. Відвідуючи курс Ваша дитина познайомиться з різними матеріалами, техніками і художніми прийомами, навчиться застосовувати їх у своїй творчості, розуміти твори мистецтва. На заняттях діти працюють з різними техніками малюнка й живопису, вчаться передавати на папері рух, форму і об’єм предметів.

Наша авторська програма поєднує академічні заняття образотворчим мистецтвом із заняттями прикладними видами художньої творчості. Учні школи зможуть освоїти навички роботи фарбами, вивчать основи малюнка та правила перспективи, познайомляться з історією мистецтва.

Займаючись під керівництвом досвідчених педагогів-художників, хлопчики і дівчатка перетворяться на справжніх цінителів мистецтва, людей творчих і небайдужих, здатних до перетворення світу за законами краси і гармонії.

Навчання в школі ведеться за програмами з урахуванням віку дитини:

«ПЕРШІ КРОКИ ДО МИСТЕЦТВА» (5-7 років).

 Навчання малюванню краще починати з дитинства, коли закладаються основні знань, уміння і навички майбутнього художника. Об’єднує особливості ігрової методики з освоєнням традиційних видів дитячої художньої творчості.

«ОСНОВИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА» (8-12 років).

Заняття проводяться  2 рази на тиждень по 2 академічні години і містять завдання з живопису, малювання з  натури, декоративного малювання, композиції. Особлива увага приділяється знайомству з різними художніми матеріалами та техніками малювання.

«АКАДЕМІЧНИЙ МАЛЮНОК» (13-16 років).

Заняття проводяться 2 рази на тиждень. Крім традиційних — малюнка, живопису і композиції, додається історія мистецтв.

А також заняття з абітурієнтами, підготовка до екзаменів у ВУЗи.

tvs (1)