Відвідуючи гурток акторської майстерності, учні мають можливість поринути в чарівний світ театру, провести дозвілля весело граючи та розвиваючись! Під час акторськой гри, діти розвивають сценічну увагу, пам’ять, уяву, вчаться впевнено триматися перед публікою, чітко з інтонацією говорити а також танцюють, співають, тренують сценічну мову.

Зміст театралізованих занять включає в себе:  розігрування різноманітних казок і інсценівок, вправи з формування виразного виконання (вербальної і невербальної), вправи з соціально-емоційного розвитку дітей дошкільного віку, тому змістом таких занять є не тільки знайомство з текстом літературного твору чи казки, а й жестами, мімікою, рухом.

Театральна студія для дітей корисна і тим, що допомагає їм прив’язати смак до гарної музики та класичної літератури. Крім акторства, діти вчаться красиво рухатися і освоюють ораторську майстерність.
Постановка вистави — заняття колективне, тому діти вдосконалюються в умінні спілкуватися, вчаться бути відповідальними і виручати один одного. Дієве знайомство з переказами, традиціями, обрядами, іграми та святами з джерел народу. Знайомство з народними жанрами: казками, піснями, іграми, прислів’ями, дражнилками, лічилками.
Діти вчаться створювати різноманітні за характером образи. В цій роботі дитина проживає разом з героєм дії та вчинки, емоційно реагує на його зовнішні та внутрішні характеристики, вибудовує логіку поведінки героя. У дітей формується морально-естетична чуйність на прекрасне та потворне в житті та мистецтві. При складанні творів збагачується словниковий запас, розвивається логіка побудови сюжету При виборі музичних та художніх елементів для яскравості образу формується почуття смаку.