11Освітній центр Clever пропонує спеціальну програму в допомогу батькам і дітям, які хочуть гідно підготуватися до школи та показати відмінні результати при вступі до провідних шкіл та гімназій.
Метою занять є не лише підготувати дитину до школи інтелектуально, фізично та психологічно, а й пробудити цікавість до навчання, пізнання нового, сформувати у дитини бажання в самоосвіті, що підвищить самооцінку й надалі допоможе вирости впевненою та цілеспрямованою особистістю.

Заняття проводяться в невеликих групах до 8 дітей. Це дозволяє педагогу в повній мірі використовувати як колективний, так і індивідуальний методи навчання, інтелектуальні заняття чергуються з веселими активними рольовими іграми, музичними паузами, фізкульт-хвилинками та творчими завданнями, при такій формі навчання діти не встигають втомитися і граючись, фантазуючи засвоюють нові знання.
У процесі навчання ми активно використовуємо різноманітні ейдетичні методики. Адже за допомогою яскравої дитячої уяви, розвинутої образної пам’яті можна швидко і надовго запам’ятати потрібну інформацію. Найголовнішим є те, що таке навчання, засноване на грі та фантазії, зовсім не обтяжує дитину – навпаки, вона відпочиває.
Ми пропонуємо декілька програм підготовки до школи:
— 1 крок до школи (для дітей 5-6 років)
— 2 кроки до школи (для дітей 4-5 років)
— 3 кроки до школи (для дітей 3-4 років)
До програми навчання входять такі предмети:
— читання;
— письмо, українська мова;
— математика;
— логіка;
— розвиток мовлення, риторика;
— знайомство з навколишнім світом, екологія, географія, історія;
— творчі заняття;
— логоритміка;
— розвивальні ігри.
На уроках діти навчаються:
— переказувати прочитаний текст;
— зв’язно та чітко висловлювати свою думку, давати ґрунтовні відповіді на запитання;
— описувати і складати розповіді за поданими малюнками;
— користуватися лінійкою, креслити та вимірювати відрізки;
— групувати предмети за спільними ознаками, пояснювати подібність і відмінність;
— виконувати арифметичні дії з натуральними числами, додавання, віднімання, порівняння, збільшення, зменшення, склад числа;
— розрізняти геометричні величини;
— асоціативно мислити, використовуючи графічні, тактильні, смакові, звукові та нюхові асоціації.Після закінчення курсу діти легше адаптуються в школі, вони більш посидючі на уроках, уважні до слів педагога, здатні швидко та надовго запам’ятовувати потрібну інформацію, одним словом вони вміють вчитися, працювати в класі, слухати педагога, виконувати його вимоги.
Всі заняття проводяться дипломованими викладачами на основі зантвердженої програми для дошкільних навчальних закладів МО України «Я у світі» та «Впевнений старт».
Курс навчання: з 1 вересня по 31 травня. При оплаті програми навчання за рік — комплект підручників у подарунок!

Підготовка до школи — це не лише формування навичок читання і письма, це ще і вироблення правильного мовлення. Проконсультуйтеся у логопеда, якщо у дитини спостерігається дефект мови.