Ласкаво просимо до CLEVER Kindergarten

Дитячий садок «CLEVER Center»

Наш Центр — це місце, куди дитина вранці приходить із задоволенням і звідки ввечері йде додому в гарному настрої. Повага до дитини, безпечні умови для її розвитку, кваліфікований колектив — обов’язкові умови якісної дошкільної освіти.

Різносторонні розвиваючі заняття дозволяють виявити на ранніх етапах схильність у дитини до тієї чи іншої науки, а ми знаємо, як досягти в цій справі найкращих результатів. Курс підготовки до школи «Майбутній першокласник» допомагає дітям підготуватися до школи, розвинути таланти і прищепити різні навички.

Вихованням та розвитком дітей в «CLEVER » займаються педагоги з вищою освітою, хорошим досвідом і щирим інтересом до роботи.

Ми приділяємо велику увагу не тільки інтелектуальному, а й художньо-естетичному вихованню дошкільнят та фізичній культурі — в «CLEVER» є для цього всі можливості. Керуємось програмою «Дитина»-освітня програма, тобто базується на положенні про те, що освіта веде за собою розвиток. Дошкільна освіта-перша ланка в системі освіти України. Від якості цього фундамету, закладеного в перші роки життя, залежить динаміка особистісного зростання дитини, її життєві установки та світосприйняття. Всебічний розвиток дітей — одна з найважливіших цілей нашої діяльності. З переліком занять ви можете ознайомитися у відповідних розділах нашого сайту.

Наш колектив бачиIMG_20151002_112357ть в Вас партнера і активного учасника всіх процесів, що відбуваються в Центрі

Ми вважаємо, що кожен день, проведений Вашою дитиною в нашому Центрі «CLEVER» — це джерело радості, психологічного комфорту і безмежних можливостей творчої реалізації для дошкільнят! З найкращими побажаннями, вдалого навчального року і плідної співпраці!

The more your child knows, the greater power he has!

Необхідні документи:

• заява батьків на зарахування дитини до дошкільного закладу; • карта профілактичних щеплень (форма №63); • медична картка фізичного розвитку дитини (форма № 26); • довідка від лікаря про епідеміологічне оточення (дійсна протягом трьох днів); • копія свідоцтва про народження дитини;

• копії паспортів батьків; • копії паспортів довірених осіб, які будуть забирати дитину з дошкільного закладу; • анкета (дані про дитину).

• при прийомі кожної дитини укладається договір.

Прийом дітей в дошкільний заклад «CLEVER Kindergarten» здійснюється упродовж календарного року (при наявності вільних місць).

Дошкільне навчання та підготовка до школи базується на розкритті природних можливостей дитини.   Щодня, кожне заняття у нас — це ГРА, казка, творчість, в яку педагоги вміло включають все необхідне для всебічного розвитку дитини.

Програма дошкільного розвитку реалізує комплексний підхід у педагогічній практиці. Всі освітні програми в різних видах діяльності взаємодіють між собою, для якомога ширшого відображення цілісного світу людини. В навчанні використовуються загальноприйняті: Базовий компонент, «Я у світі», «Дитина», «Впевнений Старт» та авторські методики і програми.

Обов’язкова програма включає в себе:

— Розвиток мовлення, навколишній світ;

— Комплексну підготовку до школи;

— Англійська мова;

— Музичні заняття, вокал;

— Фізкультуру, хореографію;

— Заняття у творчій майстерні.

Кожен день маленьких вихованців насичений, адже окрім спілкування та ігор з ровесниками вони займаються у гуртках, розвиваючи свої творчі та інтелектуальні здібності. Велика увага в «CLEVER Kindergarten» приділяється фізкультурно-оздоровчій роботі з дітьми. У садочку системно проводиться методична робота, активно впроваджують інноваційні освітні технології.

Продукти та приготування

У Clever Kindergarten культ здорового харчування. Для приготування страв використовуються тільки відбірні продукти! Ми використовуємо охолоджені м’ясо та рибу. Способи приготування: варіння, тушкування та запікання в духовій шафі. Ми використовуємо найкращі свіжі овочі та фрукти. З заморожених продуктів ми використовуємо тільки ягоди для морсів та компотів. Всі страви готуються на нашій кухні під контролем медичної сестри, безпосередньо перед подачею страв беруться проби. Ми не робимо заготовок, не використовуємо напівфабрикатів.

Якщо у вашого малюка є протипоказання, алергії, в нашому Центрі для вашої дитини приготують окремо. А в разі необхідності — з ваших продуктів і за Вашими рецептами. У нас 2 кухарі, обладнана кухня. Ми можемо собі дозволити  індивідуальний підхід в питаннях харчування.

Ми годуємо дітей 4 рази на день, з сумісних продуктів. Ми  в обмеженій кількості використовуємо сіль та цукор. Ми прагнемо зменшити кількість вуглеводів в меню на користь білків. Але зовсім відмовитися від випічки, печива, оладків і млинчиків у нас поки не виходить)

Орієнтовне меню 

Тиждень №1

понеділок вівторок середа четвер пятниця
сніданок каша молочна манна суп молочний заварний каша молочна кукурузна каша молочна рисова каша молочна гарбузова
булочка, в/масло булочка, в/масло, твердий сир булочка, в/масло булочка, в/масло, твердий сир булочка, в/масло
чай з ромашкм чай травяний з мятою чай  імбирно-лимонний чай з липи чай травяний з мятою
другий сніданок фруктовий снданіок фруктовий снданіок фруктовий снданіок фруктовий снданіок фруктовий снданіок
печиво, сухарики печиво, зефір печиво, бублики печиво, сухарики вафлі Артек
обід суп вермішелевий з індичкою гарбузовий суп-пюре суп гречаний з курячим м`ясом суп рибний бурячник з неж.свин.  сметана
запіканка творожна під вершковим соусом яблучний бисквіт млинці з абрикосовим джемом медовий пиріг з горішками та родзинками хачапурі з бринзою
хліб житній хліб житній грінки житні хліб житній хліб житній
компот ягідний кисіль фруктовий морс кисіль фруктовий компот ягідний
вечеря картопля тушкована з телятиною та овочами риба тушкована під овочами різотто з філе індички та овочами оладки  печінкові запечена куряча голінь під вершковим соусом
ячмінний гарнір з в/мвслом пшеничний гарнір з в/мвслом вермішель з в/маслом
свіжі овочі салат зі свіжих овочів свіжі овочі салат зі свіжих овочів свіжі овочі
Хліб пшеничний Хліб пшеничний Хліб пшеничний Хліб пшеничний Хліб пшеничний
Чай чорний листовий Чай чорний листовий Чай чорний листовий Чай чорний листовий Чай чорний листовий

Тиждень №2

понеділок вівторок середа четвер пятниця
сніданок суп молочний вермішелевий каша молочна пшоняна каша молочна манна каша молочна гречана каша молочна гарбузова
булочка, в/масло булочка, в/масло, твердий сир булочка, в/масло булочка, в/масло, твердий сир булочка, в/масло
чай з ромашкм чай травяний з мятою чай  імбирно-лимонний чай з липи чай травяний з мятою
другий сніданок фруктовий снданіок фруктовий снданіок фруктовий снданіок фруктовий снданіок фруктовий снданіок
печиво, сухарики печиво, зефір печиво, бублики печиво, сухарики вафлі Артек
обід суп гречаний з індичкою суп-пюре овочевий лапша з фрикадельками суп рисовий з курочкою борщ український з неж.свин.  сметана
оладки з фруктами сливовий пиріг гарбузові котлетки ліниві вареники зі смутаною пампушки з часником та зеленню
хліб житній хліб житній хліб житній хліб житній хліб житній
компот ягідний кисіль фруктовий морс кисіль фруктовий компот ягідний
вечеря м’ясо тушковане у вершковому соусі котлетки рибні тефтелі під вершковим соусом котлети з телятини куряче філе з сиром та вершками
картопляне пюре ячмінний гарнір з в/мвслом пшеничний гарнір з в/мвслом вермішель з в/маслом кус-кус
свіжі овочі салат зі свіжих овочів свіжі овочі салат зі свіжих овочів свіжі овочі
Хліб пшеничний Хліб пшеничний Хліб пшеничний Хліб пшеничний Хліб пшеничний
Чай чорний листовий Чай чорний листовий Чай чорний листовий Чай чорний листовий Чай чорний листовий