На зустрічах з психологом проводяться: консультації, тестування діагностика, коректувальна робота, батьки отримують рекомендації та відповіді на хвилюючі питання.

Дитячий психолог може надати Вам і Вашій дитині допомогу у наступних питаннях:

Емоційно-особистісні складності. Психолог допоможе розібратися, в чому причина нерозуміння або конфлікту, капризів і поганого настрою у дитини.

Розвиваючі та корекційні заняття. Дитячий психолог допоможе дитині розвинути пам’ять, увагу, сформувати навички письма, читання і логічного мислення.

Труднощі в навчанні. Якщо дитина неуважна, пише з помилками, непостдюча або гіперактивна, довго робить уроки, консультації дитячого психолога допоможуть впоратися з проблемою.

Вибір школи. Дитячий психолог визначить особливості дитини її схильність до тих, чи інших наук, творчi вподобання, і розповість, як краще її розвиватиі, які школи підходять для Вашої родини.

Як правило, психолог проводить декілька зустрічей. На першій зустрічі проводиться психодіагностика: психолог проводить діагностичні тести з дитиною і батьками. За необхідності проводяться корекційні заняття. Потім обговорюються результати і даються рекомендації.

А також в нашому Центрі постійно проводяться семінари з психології, на яких батьки отримують інформацію щодо правильного виховання, спілкування з дитиною. Також батьки можуть задавати питання і через сайт http://upsihologa.com.ua

Наш психолог:

Горская Наталья

gorska