Як почати вчитися на курсах англійської мови EDC Clever?

 Ви можете записатися на тестування за тел. +38 (068) 628 10 15; +38 (050) 020-91-83, або зробити онлайн запис на нашій сторінці, потім приїхати до нас в офіс для співбесіди, тестування і підписання умов прийому (див. розділ «контакти»). Щоб правильно вибрати групу, в якій ви будете займатися, треба зрозуміти, на якому рівні володіння мовою Ви, або Ваша дитина — перебуваєте. Для цього кожен вступник — крім тих, хто не знає мови взагалі — проходить в нашому центрі  безкоштовне тестування, тривалістю близько 30 хвилин. Розцінки на навчання ви зможете дізнатися в розділі «Ціни» і по телефону. Наші менеджери охоче дадуть відповіді на ваші питання.

Як відбувається зарахування в групи?

Зарахування до групи відбувається не тільки з урахуванням рівня знань мови, але й з урахуванням віку. Так, у групи дорослих набираються тільки ті, кому виповнилося 18 років. У групах школярів різниця у віці між дітьми не перевищує 1-2 років. Такий підхід до формування груп дозволяє зробити вивчення англійської мови максимально ефективним і цікавим.

Чи можна вивчити англійську за місяць?

  Відразу уточнимо, якщо почати з алфавіту, то:

  — Освоїти елементарний рівень, з великою натяжкою — так;

  — Просунутий рівень — однозначно ні! Що б вам не обіцяли принадні рекламні оголошення, пам’ятайте — чудес на світі не буває! Людська пам’ять влаштована так, що поки ви не напрацюєте певну кількість годин (90-100 годин на кожний рівень, плюс виконання домашніх завдань), ви не отримаєте необхідних знань і навичок. Ми говоримо про це з повною впевненістю тому, що постійно відстежуємо останні досягнення в навчальних технологіях.

Як довго формуються групи?

Оскільки основні заняття починаються у вересні, січні-лютому, краще пройти тест завчасно. За результатами тесту ви вибираєте і записуєтеся в свою групу. Основний набір в групи проходить в липні-серпні та грудні-січні. Протягом навчального року також проводиться набір до груп з інтенсивним навчанням.

 Термін формування групи — інтенсив залежить від багатьох факторів: від часу занять, від рівня і графіка. Це може зайняти від кількох днів до місяця. Групи початкових рівнів формуються швидше вищих рівнів. Однак це не означає, що завжди потрібно чекати нову групу. Широко застосовується практика спрямування студентів в діючі групи, у випадках, коли результат тестування відповідає рівню тієї чи іншої групи.

Чи зможе школяр після закінчення курсів успішно скласти випускні чи вступні іспити?

На це питання ми впевнено можемо відповісти: «Так, якщо він буде сумлінно виконував рекомендації викладача, домашні завдання і регулярно відвідувати заняття з високим ступенем участі». В дійсності, студенти наших курсів націлені на більше, ніж рішення своїх сьогоденних задач. Ми вчимо користуватися сучасною англійською мовою в будь-яких ситуаціях. Тобто, Ви однаково вільно володітимете і письмовою і розмовною мовою. Ми не обмежуємся рамками специфіки Вашої роботи або інституту і вже тим більше рамками якоїсь програми, чи-то програма спецшколи, ВУЗу чи кандидатського мінімуму.

Скільки часу займає один рівень навчання?

 Один рівень GENERAL ENGLISH (90 — 120 академічних годин) у складі групи вивчають в середньому за 4-5 місяці, при заняттях двічі на тиждень та 3-3,5 місяців – заняття тричі на тиждень по інтенсивній програмі.