Школа майбутнього першокласника — комплексна програма підготовки до школи.

Освітній центр Clever пропонує спеціальну програму в допомогу батькам і дітям, які хочуть гідно підготуватися до школи та показати відмінні результати при вступі до провідних шкіл та гімназій. Метою занять є не лише підготувати дитину до школи інтелектуально, фізично та психологічно, а й пробудити цікавість до навчання, пізнання нового, сформувати у дитини бажання вчитися, що підвищить самооцінку й надалі допоможе вирости впевненою та цілеспрямованою особистістю.

IMG_20150429_112041 Заняття проводяться в невеликих групах —  до 12 дітей та міні групах —  до 6 дітей. Це дозволяє педагогу в повній мірі використовувати як колективний, так і індивідуальний методи навчання; інтелектуальні заняття чергуються з веселими активними рольовими іграми, музичними паузами, фізкультхвилинками та творчими завданнями; при такій формі навчання діти не встигають втомитися і граючись, фантазуючи засвоюють нові знання. У процесі навчання ми активно використовуємо різноманітні ейдетичні методики. Адже за допомогою яскравої дитячої уяви, розвинутої образної пам’яті можна швидко і надовго запам’ятати потрібну інформацію. Найголовнішим є те, що таке навчання, засноване на грі та фантазії, зовсім не обтяжує дитину, а навпаки — вона відпочиває.

Ми  пропонуємо декілька програм підготовки до школи:

 інтенсивна програма (для дітей 6-7 років, рік до школи)

— базова програма (для дітей 4,5-5,5 років, два роки до школи)

— поглиблена програма (для дітей 6-7 років, рік до школи після проходження базового рівня)

До програми навчання входять:  читання,  логіка, мислення, математика,  розвиток зв’язного мовлення,  письмо,  світ навколо,  творчі заняття,  розвивальні ігри, застосовуються ейдетичні прийоми.

IMG_20150429_111751На заняттях діти вчаться:

—  не тільки читати, а й переказувати прочитаний текст;

— розрізняти поняття «звук» та «буква», ділити слова на склади, виконувати звукове моделювання слів;

— пояснювати значення слова, зв’язно та чітко висловлювати свою думку, давати ґрунтовні відповіді на запитання;

—  складати розповіді за поданими малюнками;

—  розрізняти поняття «число» й «цифра»;  виконувати арифметичні дії додавання та віднімання; порівнювати предмети та числа; збільшувати, зменшувати; запам’ятовувати склад числа;

—  розрізняти геометричні фігури, величини;

—  користуватися лінійкою, креслити та вимірювати відрізки;

—  групувати предмети за спільними ознаками, пояснювати подібність і відмінність;

На основі ейдетичних прийомів запам’ятовувати велику кількість слів, предметів на малюнку, виконувати логічні завдання;

—  асоціативно мислити, використовуючи графічні, тактильні, смакові, звукові та нюхові асоціації.

Після закінчення курсу діти легше адаптуються в школі, вони більш посидючі на уроках, уважні до слів педагога, здатні швидко та надовго запам’ятовувати потрібну інформацію, одним словом — вони вміють вчитися, працювати в класі, слухати педагога, виконувати його вимоги.

Авторський навчальний план Clever продовжує вдосконалюватись, ми не стоїмо на місті і постійно шукаємо можливість використати на наших заняттях найновіші закордонні та вітчизняні методики у дошкільному навчанні. В нашому Центрі інтелектуальне, фізичне та емоційне навантаження  розподілено і чергується з відпочинком, що дозволяє без шкоди для здоров’я засвоювати програму. Курс навчання: з 1 вересня по 31 травня.

Підготовка до школи — це не лише формування навичок читання і письма, це ще і вироблення правильного мовлення. Проконсультуйтеся у логопеда, якщо у дитини спостерігається дефект мови.