БезымянйДо рішення вивчати іноземну мову індивідуально приходять з різних причин: одних не влаштовує час проведення групових занять, перед іншими стоять специфічні завдання, що вимагають особливого підходу. Наприклад, згадати мову за короткий промiжок часу, перед поїздкою за кордон, еміграцією, підготуватися до семінару, презентації, проходження співбесіди для працевлаштування, освоєння вузькопрофесійної лексики.

Ми пропонуємо кожному бажаючому індивідуальнi заняття з англійської мови. Ця можливість не тільки дозволяє викладачеві приділити учневі всю свою увагу, але і підлаштовуватися під графік і можливості відвідування учня. Англійська індивідуально стає просто незамінною для тих, кому іноземна потрібна, але вкрай складно знайти у своєму графіку стабільне «вікно».

Індивідуальні заняття також підійдуть діловим людям, у яких кожна хвилина на рахунку — Ви можете коригувати режим занять в залежності від Вашого розкладу.

Перевагою індивідуальних занять також можна вважати можливість проявляти ініціативу і коригувати подачу матеріалу викладачем, тобто самостійний вибір навчальних посібників, а також можливість приділити більше часу формуванню, розвитку або вдосконалення якогось мовного виду діяльності.

При індивідуальних заняттях ми також використовуємо комунікативну методику, тому особлива увага приділяється мовленню і аудіюванню. Весь пройдений матеріал відразу ж відпрацьовується на практиці, тобто застосовується в діалогах та дискусіях різного характеру. Ми дивимося і обговорюємо художні та навчальні фільми, використовуємо різні ігри, проблемні завдання та інші матеріали, які допомагають навчитися не тільки говорити, а й думати на іноземній мові.

Займаючись один на один з викладачем, Ви зможете вибрати зручний графік занять — кількість занять на тиждень, тривалість занять, ранковий або вечірній час, по вихідних днях.

Два з половиною мільярди людей на нашій планеті говорять англійською.

Приєднуйтесь!