career-scpeech-therapist

Логопедична консультація — включає в себе повне обстеження, висновок спеціаліста та підбір індивідуальної корекційної програми. На заняттях з логопедом проводяться пальчикові, артикуляційні ігри, масаж і вправи на розвиток мовлення.  Індивідуальні логопедичні заняття проводяться з дітьми від 4 років.

Коли звертатися до логопеда?

1.5-2 роки. Період посиленого розвитку розуміння мови дорослих, швидко збільшується кількість слів, з’являються перші фрази. Слова носять вже узагальнений, а не ситуативний характер. Дуже важливо в цей період забезпечити необхідний обсяг мовлення для наслідування. Мозкові клітини максимально готові засвоїти слова і правила їх складання у фрази.

2-3 роки. Формування граматичної мови, накопичення словникового запасу (до 3-х років дитина вже знає від 300 до 1000 слів). Якщо до 2.5 років дитина не будує речення, то необхідно звернутися до логопеда та психолога.

У період з 3-х до 5-ти років бажано проконсультуватися у логопеда в будь-якому випадку. У цьому віці багато дітей неправильно вимовляють звуки, однак порушення звуковимови може бути як наслідком природних фізіологічних причин, так і симптомом мовної патології. Раннє виявлення аномалій мовного розвитку і своєчасне звернення до фахівців дуже важливо.

В 5-ть років дитина повинна правильно будувати речення і вимовляти всі звуки рiдної мови!

В середньому заняття з логопедом триває 35-45 хвилин.

Логопедична консультація — 150 грн.

Заняття по індивідуальній корекційній програмі — 135 грн., при оплаті за місяць