Найкращі курси англійської мови «English for the clever»         

      English for the clever – курси англійської мови на Позняках за міжнародною програмою, сучасними методиками та можливістю отримати безстроковий сертифікат, дійсний у всьому світі.
      Cambridge Assessment English – міжнародний екзамен з англійської мови, без строку дії та анулювання, який підтверджує рівні володіння мовою: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools.
Завдяки офіційній співпраці з Cambridge Assessment English та Grade Education Center наші курси англійської мови мають ряд переваг:

  • Програми розроблені по рекомендаціях британських партнерів;
  • Підручники відомі у всьому світі “Cambridge University Press” та спеціально розроблені до них ігрові матеріали;
  • Випускники “English for the clever” отримують сертифікати безкоштовно – в разі оплати курсу навчання за рік, або зі знижкою 50%, в разі оплати по семестрах;
  • Програма навчання та екзамени з англійської мови для дітей побудовані таким чином, що кожен випускник “English for the clever” з легкістю завершує навчальний рік успішною здачею.

       Бажаєте, щоб ваші діти не тільки цікаво і якісно вивчали іноземну мову, а й за бажанням могли підтвердити свої знання, склавши екзамен Cambridge Assessment English, та отримати міжнародний сертифікат, відомий у всьому світі? Поспішайте, адже “English for the clever”, курси англійської мови на Позняках та Осокорках, оголошує набір учнів на наступний навчальний рік.
Заняття проходять 2-3 рази на тиждень, актуальні для діток від 3-15 років, тривалістю від 60 хвилин (для меншої аудиторії) до 90 хвилин (для старшої). Кожне заняття ділиться на 4 блоки: Speaking (говоріння), Writing (письмо), Reading (читання), Listening (аудіювання), що дає змогу вивчати іноземну мову як рідну, так само як це роблять у школах Британії. Уроки англійської мови будуються за сучасними авторськими програмами, містять в собі аудіо та відео завдання, інтерактивні ігри, проектну діяльність. За бажання та додаткову плату можна також відвідувати розмовний клуб Speaking club з носієм мови. Перед зарахуванням діти проходять безкоштовне тестування, щоб наші викладачі мали змогу оцінити рівень знань англійської мови та порекомендувати відповідну групу.

      Англійська мова для дітей – весело, цікаво, доступно і з гарантованим результатом! Щоб дізнатись більше про курси англійської мови на Позняках «English for the clever” або записатись на пробне заняття, телефонуйте за номером 068 411 01 01.