Ми раді вітати Вас у нашому Центрі!

Задача нашого центру – інтелектуальний, емоційний, фізичний та соціальний розвиток діток дошкільного віку.  Ми використовуємо кращі сучасні програми навчання та розвитку, що базуються на комунікативній методиці. У нашому Clever-садочку Ваша дитина буде займатися разом з кваліфікованими викладачами, які підготують її до школи та навчать розуміти англійську мову, писати читати і говорити англійською як рідною.

Авторський навчальний план Clever продовжує вдосконалюватись, ми не стоїмо на місті і постійно шукаємо можливість використати на наших заняттях найновіші закордонні (Oxford,MM Publication,Cambridge,Oxford) та вітчизняні методики у дошкільному навчанні. В нашому садочку інтелектуальне, фізичне та емоційне навантаження  розподілена і чергується з відпочинком, що дозволяє без шкоди для здоров’я засвоювати програму:

IMG_20150429_112041

Наш садок це:

  • Домашня атмосфера та усміхнені обличчя
  • Постійний відео нагляд
  • Компетентні доброзичливі вихователі, викладачі
  • Найкращі сучасні методики, а також авторські програми навчання, в основі яких лежить розвиток природних даних і можливостей дитини за допомогою індивідуального підходу
  • Веселі свята, які пов’язані з культурою та звичаями України та Англії
  • Регулярне інформування батьків про життя дитини, її успіхи
  • Групи до 8 людей
  • Ми святкуємо дні народження як одна велика родина

В нашому садочку ви можете займатися з логопедом. Він проконсультує і підбере індивідуальну програму для кожної дитини. Також можливий психологічний супровід.

Регулярно проводиться огляд педіатром, який слідкує за станом здоров’я дітей.

Ми розвиваємо творчі здібності, щоразу дітки дивують батьків своїми незвичайними роботами. В нашому садочку творчі заняття це не малювання, ліплення чи аплікація, це подорож, в якій здавалося б на перший погляд, звичайні речі можуть перетворитися на казковий craft.

IMG_20150424_124031

 

В нашому садочку панує атмосфера любові та поваги, але ми не забуваємо про дисципліну. Ми не уявляємо свого життя без дитячого сміху. У наших дітей завжди є час побешкетувати J Найголовніше – наші діти вміють дружити. Уже до закінчення старшої групи вони стають справжньою командою, де один за всіх і всі за одного!

 

IMG_6600

Своє завдання ми бачимо в підборі оптимальних освітніх і розвиваючих програм, найефективніших методик, а також у підборі педагогів, що розділяють наші цінності. Ми пишаємося своїми випускниками, які навчаться в кращих ліцеях та гімназіях. Адже в CLEVER Center не просто дають хорошу освіту, з нашого Центру всі діти випускаються з дуже високим рівнем загального розвитку, темпи якого дуже шкода втрачати при переході до школи. Ми зрозуміли, що необхідно задуматися про відкриття школи, оскільки нашим випускникам складно підібрати заклад, який відповідє їхньому рівню знань.

Ми — сім’я, в якій понад усе цінують знання, взаємоповагу та душевну дружню бесіду. Якщо Ви розділяєте наші цінності, приєднуйтеся до нас!