Гімнастика – популярний вид фізичної активності, що сприяє підтримці здорового стану і правильному росту і розвитку організму. Гімнастика для дітей– один з невід’ємних видів фізичного виховання дитини, сприяє не тільки зміцненню здоров’я і корекції деяких станів (наприклад, плоскостопості, сколіозу), але також впливає на психоемоційний розвиток дитини.
Збалансоване фізичне навантаження дуже важливе для дітей. Фізичні вправи сприяють підтримці «правильної» ваги, розвивають м’язову силу, зміцнюють серце і легені, допомагають зберігати гнучкість суглобів.

Гімнастика – це комплекс вправ, спрямований на роботу всіх груп м’язів. Гімнастика для дітей представляє собою складну складову виховного процесу, яка дозволяє привчити дитину до регулярної фізичної активності, розвинути образне мислення, освоїти нові рухи.

Починаючи з 3-х років на базі дитячого садочку Клевер Центр, відбувається перше знайомство з гімнастикою. Гімнастика для дітей  спрямована на активну підготовку дитячого організму до нового етапу в житті – навчання в школі, де дитині належить освоїти не тільки нові режим дня і види діяльності, але також випробувати нові для нього види розумовоготаі фізичного навантаження. Гімнастика у формі гри є оптимальним способом залучення дитини в нову для неї діяльність без психологічного стресу. Ігрова гімнастика для дітей також є необхідним етапом фізичної підготовки дитини до шкільного віку. В ігровій гімнастики застосовуються вправи, спрямовані на зміцнення хребта (зокрема грудного відділу), розробку дрібних м’язів рук.

У школі діти продовжують займатися гімнастикою та вдосконалюють свої спортивні досягнення на уроках акробатики, хореографії, балету та боротьбі. Тому протягом навчання в Клевер Скул діти мають достатню підготовку, щоб приймати участь у різноманітних спортивних змаганнях, а по завершенню 4-го класу -вступати до хореографічних гімназій та спортивних шкіл.