Англійська мова для дітей та дорослих

Запрошуємо у веселий, цікавий та захоплюючий світ англійської мови! «Clever» пропонує чудову можливість почати вивчати англійську мову для малюків, вже з раннього віку використовуючи перевагу цього процесу. Курс » Clever Kids » – це унікальний курс, який дає можливість Вашому малюку зануритись у 100-відсоткове казкове мовне середовище, розпочати вивчення англійської мови, насичено та цікаво проводити час з нами. Ми пропонуємо вам декілька програм для навчання дошкільнят англійській мові: «First steps in English» (2,5 — 4 роки) «English for kids» (4 — 6 роки)

dlya-doshkilnyat-2В дитинстві мову вчити легше!!
Часто батьки кажуть: « Ну як він зможе вчитися, він же ще маленький!» Звичайно, маленький, та звичайно, не може вчитися як дорослий. Малюки, у віці від 3-х років, відкриті для всього нового. Іноземну мову вони сприймають як свою рідну, тому що тільки вчаться говорити і з радістю засвоюють нові слова. При одній умові – це має бути весело та цікаво! Під час навчання дошкільнят, обов’язково необхідно враховувати вікові особливості, нестійкість уваги, потяг до гри з однолітками. Тому наші заняття проходять в ігровій та максимально динамічній формі. Ми не лише сидимо за партами, дивлячись у книжку – ми співаємо, малюємо, розмальовуємо, танцюємо, робимо цікаві фізичні розминки, під супровід веселих англійських пісеньок та мультиків та граємо у різноманітні ігри. Наші заняття будуються таким чином, що вивчаючи англійську, малюк активно використовує пам’ять , увагу, мислення та сприйняття….
Наприклад:

Увага Гра“What’s missing?”, “What have you got?”
Сприйняття Витягаємо з мішечка іграшки,але перед цим як подивитися на іграшку,намагаємось на дотик,здогадатися що це та називаємо іграшку англійською
 Пам’ять Вивчаємо віршики та пісеньки англійською
 Мислення “What is odd?”

Нами розроблені спеціальні програми з урахуванням віку та рівня підготовки дитини: Clevr Juniors(для дітей молодших класів 5-9 років) та Clevr Teens (для учнів старших класів 10-17 років).

Курси англійської мови Clevеr Juniors & Teens –це цікава та пізнавальна форма занять, які базуються на комунікативній методиці. Вона дає можливість отримати фундаментальні знання, адже спрямована на використання активного англомовного спілкування і розвитку чотирьох мовних навиків: читання;  граматика;  сприйняття мови на слух;  розмовна практика.

Метою курсу є навчити дітей говорити на повсякденні теми, спілкуватися з іноземними однолітками та розширити свої знання далеко за межі шкільної програми. Наші методики викладання англійської мови дітям викличуть бажання спілкуватися навіть самого сором’язливого учня. Наголос на заняттях робиться на живому спілкуванні. Велика кількість дискусій, діалогів, рольових ігор, виробляють необхідні навики усної мови.

Крім підручників на заняттях використовується багато додаткового матеріалу: статті з молодіжних журналів, новинки кіно, тематичне відео та багато іншого. Різноманітні навчальні матеріали, дискусії на актуальні для молоді теми — допомагають засвоїти лексику і граматику мови, а робота в парах при складанні діалогів дає можливість змоделювати ситуації спілкування (наприклад, як запросити друга на вечірку, похід в магазин, ресторан, збираємось у подорож…)

Система навчання в EDC Clever для дітей і систематичний контроль допомагають дитині навчитися працювати не лише в класі, але й дома. У дітей в робочих зошитах є листок з оцінками (check-list), де відмічаються всі роботи учня: як домашні так і класні. Це допомагає батькам контролювати процес навчання. Окрім цього батьки завжди можуть зв’язатися з викладачем по телефону і задати питання, які їх цікавлять.

Навчання в EDC Clever не припиняється під час шкільних канікул. Також ми проводимо додаткові заняття в позаурочний час, для пояснення учню пропущений матеріал, допомоги по виконанню домашнього завдання та відповідей на всі його запитання.

Курс навчання: з 1 вересня по 31 травня.

Переваги вивчення англійської мови в Освітньому Центрі:

 • Центр Clever використовує для навчання яскраві та цікаві підручники, розроблені британськими методистами для дітей,  дошкільнят (виробництва: OXFORD, LONGMAN, MACMILLAN та  інші).
 • Наш Центр проводить набір дітей та відкриває нові групи протягом року. Тому ви можете почати курси-навчання у будь-який момент.
 • Наша програма для дітей в першу чергу націлена на розвиток аудіювання (слухання) і мовлення(говоріння) через імітацію і гру, що робить вивчення англійської мови веселим та цікавим.
 • Курси англійської мови для дітей в ОЦР Clever  не передбачають велику кількість домашніх завдань.
 • Навчання Освітньому Центрі стимулює розвиток пам’яті у дітей, дошкільнят.
 • Вивчаємо багато слів.
 • Вже за 3 місяці Ваша дитина зможе задавати елементарні питання та відповідати на них.
 • Центр Clever використовує  цікавий та природній підхід до вивчення мови.
 • Наші викладачі завжди знайдуть підхід до вашої дитини і зможуть стимулювати до вивчення англійської мови.
 • Доступна вартість навчання.

Курси-заняття з англійської мови проводяться 2-3 рази на тиждень в ранковий та вечірній час по 40-50 хв. Кожне заняття цілеспрямоване, відповідає конкретній темі, яка вивчається протягом 5-7 занять. Навчання англійської для дітей базується на принципі зацікавленості, який супроводжується яскравим дидактичним матеріалом та використанням різноманітних методів і прийомів.
В перший клас з гарною англійською підготовкою! Багато батьків відкладають початок вивчення мови до першого класу. Але в першому класі дитина і так отримую велике навантаження – багато нової інформації, нових емоцій. Наші учні вже до першого класу впевнено володіють основною побутовою лексикою та простими граматичними конструкціями, вміють читати та володіють гарною вимовою! Ми допомагаємо нашім майбутнім першокласникам звикнути до шкільних умов та уроків. Вони навчаються по сучасним підручникам видавництв “Pearson”, “McMillan” та “Oxford”.Англійська в школі для них не проблема, а можливість завоювати авторитет у однокласників та вчителів!

Гордість батьків! Кожен з батьків впевнений, що його дитина найрозумніша, най здібніша та найкраща! Так приємно коли наші сподівання підтверджуються. Ваша дитина дивує близьких та друзів англійськими фразами! Це ваша перемога. Ви не лінувалися водити свою дитину на заняття в будь – яку погоду. Ви знайшли для цього час, фінанси та внутрішню мотивацію. Зараз ви дійсно можете пишатися своєю дитиною та собою! А ми лише допомогли вам !!

Багато хто з вас стикався з ситуацією, коли читати і писати англійською мовою набагато простіше, ніж розуміти і, тим більше, говорити . Це наслідок недостатньої практики використання розмовної англійської мови.

Вихід один — практикуватися!

Speaking club — це можливість практикувати свою англійську з кваліфікованим викладачем-носієм мови та іншими учасниками шляхом обговорення цікавих і корисних тем.

Розмовний клуб допоможе вам:

 • Подолати мовний бар’єр
 • Позбутися страху спілкування з носіями мови
 • Поліпшити розмовні навички
 • Розширити словниковий запас
 • Удосконалити знання англійської мови

Крім того, ви зможете:

 • Познайомитись з цікавими людьми
 • Обговорити багато тем
 • Дізнатися багато нового
 • Приємно провести час

«Говоріть з носієм мови! Говоріть як носій мови! Говоріть краще, ніж носій мови!» — девіз розмовного клубу від ценра Clever!

Також для бiльш поглибленого вивчення мови запрошуємо в наш міні-садочок english kindergarten. Запишіться на безкоштовний демо-урок у адміністратора!   Англійська мова – це ключ до успішного майбутнього вашого малюка!