Новому поколінню – нова освіта!
Дистанційна освіта в Приватному закладі «Навчально – виховний комплекс «Clever School» є однією із форм якісної початкової освіти, яка відбувається відповідно до державного стандарту України.
Коли надають перевагу дистанційній освіті?
— Якщо ви не задоволені якістю освіти в звичайній школі;
— Вашій дитині потрібен репетитор, але не вистачає коштів його найняти;
— Ваша дитина вчиться в музичній школі або займається спортом;
— У вашої дитини виникають конфлікти з вчителями або однокласниками;
— Дитина часто хворіє і тому рідко відвідує школу;
— Часті переїзди, подорожі або проживання за кордоном.
Під час навчання за дистанційною формою весь освітній процес проходить за індивідуальним розкладом у зручний для учня час та в зручному місці, адже потреби приходити до школи немає.
Сьогодні дистанційне навчання постає все більш актуальним і затребуваним.
Ми пропонуємо дитині пізнавати світ спільно з нами завдяки сучасним інноваційним технологіям у сфері загальної середньої освіти.
Ми доводимо, що Інтернет – це не тільки розваги. Інтернет, передусім, – це найбільші сучасні можливості інтерактивного пізнання наук і світу!

В дистанційній школі працюють кращі фахівці у сфері освіти, які, своєчасно та якісно надають консультації всім учасникам навчального процесу.
Наші вчителі розробили для кожного класу календарно – тематичний план за яким учні навчаються, багато додаткової корисної та цікавої навчальної інформації до кожного уроку у формі схем, слайдів, відеоматеріалів з метою надати учню порівняно більший навчальний простір, з урахуванням його особистих вподобань та інтересів.

Переваги дистанційної форми навчання

• Якісне та прогресивне індивідуальне навчання в дистанційній школі набагато ефективніше традиційного навчання в переповнених шумних класах та дозволяє учневі навчатися зручно — на своїй швидкості сприйняття та незалежно від місця проживання/перебування.

• Індивідульний підхід до кожного учня з урахуванням його здібностей і талантів, що забезпечується включно й різноманітними формами індивідуальних консультацій.
• Впевнене та своєчасне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями дозволяє нашим учням бути завжди попереду порівняно з учнями традиційної форми навчання.
• Дистанційне навчання вивільняє більше власного часу для відвідування різноманітних гуртків за інтересами, розвитку індивідуальних талантів, закінчення різних курсів або для подорожування.
• Ми поруч з учнем протягом усього періоду навчання готові допомогти в будь – який момент.
• Всі учні мають можливість зустрічатися на організованих культурно-пізнавальних заходах, проводити вільний час разом, подорожувати світом, спілкуватися через Інтернет будь-коли.