dsc_0758

 

 

 

 

Приватна школа на Позняках,Осокорках, Славутичі “Clever School”

 

Приватна школа та садок, заклад освіти I-III ступенів «Clever School» — освітня система, яка поруч з дитиною на всіх етапах розвитку та навчання!

Приватна школа на Осокорках «Клевер Скул» – це ліцензійний заклад освіти (розпорядження №967 від 14.08.2017 та №973 від 16.08.2017, видані Головним управлінням освіти і науки Київської міської державної адміністрації), який містить в собі декілька структурних підрозділів: центр розвитку, садок та початкову школу. Ми дбаємо про те, щоб діти завжди могли отримати якісну і доступну освіту в будь-якому віці, починаючи від раннього розвитку.

Clever School – це більше ніж приватна школа на районі. Це дружня атмосфера, другий дім для дітей, де вони щодня пізнають щось нове, знаходять друзів, навчаються поважати один одного, висловлювати свою думку та слухати думку іншого.

В “Clever School” кожна дитина має можливість розкрити власний потенціал, знайти саме те, що їй до душі та рухатись в цьому напрямку. Завдяки унікальним інноваційним технологіям в освітньому процесі, в основу яких закладено розвиток таких внутрішніх ресурсів дітей, як: пам’ять, увага, творче мислення, креативність, психологічне, фізичне та емоційне здоров’я; діти з легкістю долають будь-які життєві труднощі і націлені на беззаперечний успіх у майбутньому.

 

 

 

 

 

Головне завдання приватної школи Clever School (Клевер Скул) — зберегти природну дитячу допитливість та перетворити її на усвідомлене бажання і вміння вчитися та здобувати знання. Кваліфіковані викладачі щодня створюють всі умови для повноцінного та різностороннього розвитку дитину.

Раціонально розподілене навантаження протягом дня запобігає перевтомі учнів. Збалансований режим досягається завдяки почерговій зміні навчальної та розумової видів діяльності. Учні приватної школи «Клевер Скул» мають змогу самостійно обрати напрямок, в якому вони хочуть розвиватися, або гурток, який бажають відвідувати: спортивні та художньо-естетичні студії, Speaking Club з носієм мови, LEGO конструювання та програмування, гончарство, балет, хореографія, вокал, гра на музичному інструменті, тощо.

 Наші переваги:

  • вивчення англійської мови на підвищеному рівні з 1-го класу;
  • білінгвальні класи починаючи з 2 класу;
  • поглиблене вивчення предметів за бажанням школярів;
  • якісне 4-разове харчування для школярів та дошкільнят; спортивний майданчик та місця для прогулянок і дозвілля;
  • школа знаходиться одночасно в межі міста та в зеленій зоні.
  • власне огороджене приміщення в приватному секторі, обладнане камерами та охороною;
  • рухливі ігри та заняття на свіжому повітрі щодня, декілька разів на день;
  • шкільний автобус;
  • великий вибір гуртків і спортивних секцій (гімнастика, акробатика, балет, боротьба, шахи, гончарство, театральне мистецтво, майстер-класи та ін.).

img_20160920_125408

Дітей чекає участь в музичних мюзиклах і постановках, вивчення музичної літератури і світової художньої культури, екскурсії та майстер- класи,  та безліч інших цікавих занять.

Кваліфіковані вчителі та персонал подарують цінні знання, допоможуть розвитку талантів та стати успішною та самодостатньою особистістю.

img_7656-kopiyaimg_8114

Діти самі поспішають до школи вранці, а ввечері хочуть залишитися ще!!! Їм подобається вчитися і вони самостійно виконують домашні завдання, повторюють і закріплюють вивчений матеріал, перебуваючи у школі разом з вчителем. Батькам не потрібно перейматись уроками та домашніми завданнями,  після роботи ви можете просто провести дорогоцінний час зі своєю дитиною — насолодитись сімейним відпочинком!

Найголовнішою перевагою ми вважаємо нашу психологічно комфортну атмосферу, в якій:

— корисні справи ґрунтуються на власному інтересі дитини;

— думка дитини має значення;

— основною цінністю в колективі є взаємоповага.

Наша сторінка на FB: www.facebook.com

 

231