dsc_0758

 

 

 

 

Навчально-виховний комплекс «Clever School» — освітня система, яка поруч з дитиною на всіх етапах розвитку та навчання!

Приватна школа Clever School здійснює навчально-виховну діяльність у сфері дошкільної освіти на рівні Базового компоненту та початковою освіти відповідно академічних стандартів Державних програм, що підтверджується ліцензією на надання освітніх послуг (розпорядження №967 від 14.08.2017 та №973 від 16.08.2017, видана Головним управлінням освіти і науки Київської міської державної адміністрації).

Clever School забезпечеє не лише академічні знання, але й ствоює умови для морально етичного розвитку особистості дитини.

В «Clever School», кожна дитина може розкрити власний потенціал завдяки  унікальним інноваційним технологіям в освітньому просторі. В основу технологій покладено розвиток внутрішніх ресурсів дітей, тих ресурсів, які допоможуть їм стати успішними в майбутньому  — пам’яті та уяви, потужного творчого мислення, психологічного та фізичного здоров’я.

 

 

 

 

 

Головне завдання школи Clever School (Клевер Скул) — зберегти природну дитячу допитливість і перетворити її в усвідомлене бажання і вміння вчитися. Кваліфіковані викладачі створили всі умови для повноцінного, різносторонного розвитку дитини.

Раціонально розподілене навантаження  протягом дня запобігає перевтомі учнів. Збалансований режим досягається завдяки зміни навчальної та розумової видів діяльності: прогулянки на свіжому повітрі, безліч спортивних студій, майстеркласів, цікавих подорожей та екскурсій.

 

 

 

 

 

Наші переваги:

  • вивчення англійської мови на підвищеному рівні з 1-го класу
  • поглиблене вивчення предметів за бажанням школярів;
  • якісне 4-разове харчування для школярів та дошкільнят;
  • великий вибір гуртків і спортивних секцій (гімнастика, акробатика, балет, боротьба, шахи, гончарство, майстер-класи та ін.);
  • шкільний автобус;
  • спортивний майданчик та місця для прогулянок і дозвілля;
  • школа знаходиться одночасно в межі міста та в зеленій зоні.

img_20160920_125408

Дітей чекає участь в музичних мюзиклах і постановках, вивчення музичної літератури і світової художньої культури, екскурсії та майстер- класи, різноманітні спортивні студії та багато інших цікавих занять.

Кваліфіковані вчителі та персонал подарують цінні знання, допоможуть розвитку талантів та стати успішною та самодостатньою особистістю.

img_7656-kopiyaimg_8114

Діти самі поспішають до школи вранці, а ввечері хочуть залишитися ще!!!

Дітям подобається вчитися і вони самі хочуть вчитися !!!Рівень розуміння матеріалу перевищує загальношкільний.

Знання даються в очевидному  зв’язку з їх практичною користю.

Найголовнішою перевагою ми вважаємо нашу психологічно комфортну атмосферу, в якій:

— корисні справи ґрунтуються на власному інтересі дитини;

— думка дитини має значення;

— основною цінністю в колективі є взаємоповага.

Наша сторінка на FB: www.facebook.com

 

231